Skip to main content

Często zadawane pytania

Jak przygotować dziecko do zajęć z akrobatyki?

Najważniejsze są trzy elementy: STRÓJ, Skarpetki antypoślizgowe, WODA. Strój  zawsze powinien być wygodny, przewiewny i nie krępujący ruchów.

Jak przygotować dziecko do pierwszych zajęć?

W przypadku małych dzieci warto porozmawiać z nimi przynajmniej dzień wcześniej, a najlepiej kilka razy o zajęciach .  Warto poświęcić też chwilę, żeby obejrzeć kilka filmów na naszym kanale YouTube, żeby pokazać dziecku jak wyglądają kursy w szkole i jaki jest cel – występ w pokazach. Sprawdź w której sali odbędą się lekcje, żeby łatwiej się do niej dostać w szkole, przedszkolu , pokaż dziecku jak wygląda sala, łatwiej będzie mu wejść do przestrzeni, którą już kiedyś widziało.

Jak zapisać się na zajęcia?

Osobiście poprzez skorzystanie z naszej strony internetowej lub telefonicznie.

Jakie formalności trzeba dopełnić przed pierwszą lekcją?

Przed pierwszą lekcją należy:

  •  zapoznać się z naszym REGULAMINEM
  • podpisać dokument – Deklaracja Członkowska
  • opłacić miesięczną składkę członkowską

O terminie pierwszej lekcji poinformujemy Cię wiadomością e-mail i sms.

Co jeśli nie ma miejsca w grupie?

Jeżeli w wybranej przez Ciebie grupie nie ma miejsc, wpiszemy Cię na listę rezerwową i niezwłocznie poinformujemy jeśli zwolni się w niej miejsce. Postaramy się również znaleźć atrakcyjną alternatywę.

Gdzie znajdę grafik?

Grafik naszych treningów znajduje się na naszej stronie internetowej.

Czy można zapisać się w trakcie semestru?

Przez cały rok można się zapisywać. W miarę możliwości i zapotrzebowania, tworzymy zupełnie nowe grupy . Do grup, które już rozpoczęły lekcje można dołączyć jeżeli są wolne miejsca i instruktor wyrazi na to zgodę.

Jak mogę zapłacić za zajęcia?

Sugerujemy wygodne i bezpieczne płatności elektroniczne – poprzez portal przelewy24

Czy honorujecie karty sportowe?

Nie honorujemy kart sportowych.

Kiedy zapłacić za zajęcia?

Płacimy zawsze z góry. Opłaty za pierwszy miesiąc zajęć należy dokonać po pierwszych próbnych zajęciach, natomiast opłaty za kolejne miesiące należy dokonywać z góry, najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego nowy okres rozliczeniowy. Pierwsze zajęcia próbne przysługują wyłącznie dzieciom uczestniczącym po raz pierwszy w naszych zajęciach.

Co jeśli nie zapłaciłem za zajęcia?

Po pierwszym braku płatności tracisz prawo do uczestnictwa w kursie dopóki nie uregulujesz zaległości w opłatach.

Co jeśli mam opłacone czesne i chce zmienić grupę lokalizację lub styl zajęć?

Jeśli opłaciłeś już czesne, a nie odpowiada Ci dany styl akrobatyczny albo poziom grupy, w takim wypadku możesz zmienić grupę lub styl zajęć. Jeśli zajęcia, na które się zdecydujesz będą droższe, konieczna będzie dopłata. Jeśli tańsze, otrzymasz zwrot lub naliczymy wpłacone środki na poczet kolejnych zajęć.

Czy rodzice mogą być obecni na zajęciach?

W trakcie lekcji w sali przebywają tylko uczestnicy i instruktor. Obecność rodziców rozprasza dzieci i uniemożliwia efektywną pracę.

Czy oprócz zajęć akrobatycznych są organizowane inne atrakcji?

Oczywiście! Oprócz regularnych kursów organizujemy również warsztaty, weekendówki, półkolonie letnie i zimowe, a także obozy akrobatyczno-taneczne.

Czy w wakacje i ferie zimowe zajęcia się odbywają?

Podczas ferii zimowych zajęcia odbywają się normalnie. Dodatkowo trwają zimowe półkolonie, a także zgrupowania dla grup turniejowych. W wakacje od 1.07 do 31.08 my nie mamy zajęć regularnych, a rodzice nie wnoszą opłaty za ten okres. Dla dzieci w tym czasie w ofercie letniej mamy półkolonie i obóz.

Dołącz do rodziny Akro Kids

Pierwszy trening próbny za darmo!